350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ürününüzü Özelleştirin Kapat

Şahıs Şirketi Kaşesi -

Şahıs Şirketi Kaşesi

Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})

Şahıs Şirketi Kaşesi

Yorum Yap
Ürün Kodu : KNL-2001
60,91 TL
149,90 TL
%0 İndirim
350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bugün sipariş verirseniz 7 iş gününde kargoya verilecektir.
Ürün Açıklaması+-

Bir belgeye onay verildiğini göstermek ve o belgenin kime ait olduğunu belirtmek için kullanılan şirket kaşesi çeşitleri, şahıs şirketi kuran kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Firma isminin ve iletişim bilgilerinin yer aldığı kaşeler, kompakt boyutları sayesinde kolayca taşınabilir. Evrak işleri esnasında kolaylık sağlayan ve resmi belgelerin üzerinde kullanılan kaşeler, ihtiyaç duyulan bilgileri tekrar yazma külfetinden kurtaran araçlar olarak bilinir. Pek çok değişik sektörde, özellikle muhasebe, finans başta olmak üzere birçok departmanda yardım alınan kaşe çeşitleri, şahıs şirketleri için de vazgeçilmezdir.

Kişiye Özel Kaşe Modelleri

Şirket kaşesi örnekleri, temelde taşıdığı ana bilgilerin dışında eklenmek istenen bilgilere de açık olarak tasarlanır. Şirket kaşesinde olması gerekenler isim, soyisim, adres ve telefon bilgileri şeklinde sıralansa da vergi dairesi ve numarası, şirketin sicil numarası gibi bilgiler de kaşe üzerine eklenebilir. Şahıs şirketi kaşeleri için şirketin tüm bilgilerini barındıran bir ürün tercih etmeniz durumunda işlemlerinizi kolayca tek bir kaşe ile halletmeniz mümkün olur. Kaşenin üzerinde yer alan bilgiler önem sırasına göre daha büyük veya daha ufak fontlarla yazılabilir.

Şahıs firması kaşesi, üç farklı kartuş seçeneği ile yaptırılabilir. Siyah, kırmızı ve mavi kartuş arasından ihtiyaca uygun olan renk seçilerek istenilen bilgilerden oluşan kaşeler, büyüklük olarak da değişiklik gösterebilir. Kaşelerin boyutları içerdikleri bilgilere göre farklı ölçülerde tasarlanır. Yapılacak işleri kolaylaştıran ve onay için sürekli kalem arama derdinden kurtaran şahıs kaşesi modelleri her yere taşınabilir. Kaşe yaptırmaya karar verdiğinizde isterseniz şahıs şirketi kaşe örnekleri içinden seçim yapabilir, isterseniz de kendinize uygun kaşeyi istediğiniz şekilde tasarlatabilirsiniz.

Şahıs Şirketi Kaşesi Fiyatları

Şahıs şirketi kaşesi için fiyatlandırma ürünün birçok özelliğine göre değişiklik gösterebilir. Farklı renk seçenekleri, boyut, kaşenin kapladığı alan gibi değişik nitelikler kaşenizin fiyatını etkileyen unsurlar olarak bilinir. Yaptıracağınız kaşe, gizli mürekkep haznesi sayesinde kuruma gibi bir probleme sebep olmadığı için uzun zaman boyunca kullanılmaya uygundur. Bu sayede ekonomik bir çözüme kavuşmanız sağlanmış olur. Kaşenin boyutlandırma kısmında ürünün nerelerde kullanılacağını tespit edip seçiminizi buna göre yapmanız önemlidir.

İş hayatında gerekli olan ve otomatik yapısı sayesinde evrak işlemleri için harcadığınız zamanı azaltan şahıs şirketi kaşesi modelleri, tamamen ihtiyacınıza yönelik olarak üretilir. Gerekli bilgileri yazdıktan ve renk seçenekleri arasından size uygun olanı seçtikten hemen sonra son derece kolay bir biçimde Mühürce üzerinden kaşe siparişi vermeniz mümkündür.

Yorumlar (1)+-
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları+-

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.