Özel Tasarım

Filtrele
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Her işte son dokunuş çok önemlidir. Hediye ve davetiyelerinizin en güzel son dokunuşu mum mühür ile olacak. En özel gününüzde seçtiğiniz davetiyelerinizi, davetiye mühürleme ile daha özel hala getirmeniz artık mümkün.
Yoğun hayat temposunda insan hayatın da naif bir dokunuş arıyor. Eskilerin mektup yazarak özlem giderdiği zamanı anımsayarak, özenle hazırlanmış esnek mühürleme silikonu ile eskilerin naifliğinden bir parça günümüze taşımak mümkün. Artık mühür mumu ile bu çok daha kolay bir hala geldi.
Mum mühür ürünlerimizde çizim tasarımı, özel kenar çerçeveleri ve seni seviyorum, davetlisiniz gibi birçok baskı seçeneği bulunmaktadır. Eğer davetiye ve hediyeleriniz de kendiniz bir tasarım oluşturmak istiyorsanız özel mühür tasarım hizmetimizde mevcuttur. Davetiye için hazırlanmış 100 ile 1000 adet arası hazır baskılı mühür hizmetimizle işinizi daha kolay hala gelecek. Davetiye için mühürlerinizi kendiniz hazırlamak istiyorsanız onun içinde davetiye mühürleme için hazır set hizmetimiz de mevcuttur.
Mum mühür siparişlerinde en çok yaşanan sıkıntı: 'Kargo da kırılma olur mu? ' diye sorulan sorulardır. Bu sorunu esnek mühürleme silikonu ile çözmüş bulunmaktayız. Gönül rahatlığı ile mum mühür seçeneklerinden seçip sipariş verebilirsiniz. Sipariş vermeden önce mühür mumu olarak altın ve şarap kırmızısı renklerinden birini seçebilirsiniz. Eğer mühürleme silikonu siparişi vermek isterseniz; kırmızı bakır, altın sarsı, beyaz, siyah, mavi gibi birçok renk çeşiti ve 8 adet çubuk mum mühür ile hizmetimizde mevcuttur. Sipariş vermek için sayfaya göz atmaya başlayarak işe başlayabilirsiniz.
Mum erittikçe kendinden bir şeyler verir ve mühür kendi imzasını bırakır. Her işte son önemlidir. Ve siz her işe kendinizden bir parça olarak imza bırakın. Siz ve sevdikleriniz hep özel kalsın diye mühürce mum mühür seçenekleri ile hizmetindeyiz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.