apple-domain-verification=ImUvayIeficm5wCa1l43X4nDTd_ScC3gUcaYh_bxttE

Öğretmenler Günü Mühürleri

Filtrele
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kitap damgası her kişiye özel bir anı bırakırken öğretmenlerin öğrencilere bıraktığı en masum anı olmaktadır. Küçük büyük tüm öğrencilerin yoğun ders çalışma temposunda bir motivasyon kaynağına ihtiyacı var. Öğrencilerin korkulu rüyası olan ödev kontrolleri artık defter ve kitapları süsleyen öğretmen kaşesi ile eğlenceli olacaktır. Bunun için aferin mührü, öğretmenden aferin kaşesi gibi çeşitleri ile alabileceğiniz öğretmen mührü öğrencilere yeni bir soluk getirmekle kalmayıp kitap ve defterlerini süsleyen kitap kaşesi olacaktır. Bu işi daha eğlenceli bir hala getirmek istiyorsanız, öğretmen kaşesi ürünlerimize göz atın, istediğinizi bulamıyorsanız kişiye özel öğretmen kaşesi tasarım hizmetimiz de mevcuttur.
Gelişen teknoloji ile değişen dünyada öğrencilerin dikkatlerini toplanmak sanılandan daha zor olabiliyor. Hem öğrencilerin dikkatini toplamak hem de yıldızlı pek iyi defterlerini geri getirmek için birbirinden güzel tasarımlı öğretmen kaşeleri aradığınız yenilik olacak. Öğrencilerin defterinde en sevdikleri köşe, öğretmen damgası olduğu kısımlar oldu bile. Aferin kaşesi öğrencinin en güzel tebessümü olacak gibi duruyor.
Söz konusu özel gün hediyesi ise ve öğretmene alınacak hediyeler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Belki de öğretmenler günü için hediye bakıyorsunuz. Görsel desenleri ile zenginleştirilmiş birbirinden farklı öğretmen damgası ürünlerimize göz atmakla işe başlayın. Daha özel bir hediye olsun istiyorsanız, özel tasarım mühür hizmetimizden yararlanıp kişiye özel öğretmen mührütasarlatabilirsiniz. Öğretmen ve öğrenci arasındaki bağı güçlendirecek ve sizden de bir parça olacak öğretmen kaşesi tam da aradığınız hediye olucak. Aldığınız öğretmen mührü hediyesi ile öğretmeninize en gözde ve sürekli sizi hatırlacak hediyeyi vermiş olucaksınız.
Hediyenizi ya da kendiniz için öğretmen kaşesi seçtikten sonra öğretmen mührü kırmızı, mavi, yeşil ve siyah ıstampa seçeneklerinden birini seçmelisiniz. Ürünlerimiz kraft kutularda gönderilir. Eğer öğretmen mührü hediye olacaksa, doğal bir hava katarak ahşap kutu seçeneğinden yararlanıp hediyenizi tamamlayın. Hediyenize güzel bir not ekleyerek en güzel öğretmenler günü hediyesi ya da özel gün hediyesi hazırlamış olursunuz. Şimdi yapmanız gereken tek şey size uygun öğretmen kaşesi tasarımını seçmek. Mühürce öğretmen damgalarına bakarak işe başlayabilirsiniz.
Öğretmenler bir neslin müteahhiti ve öğrenciler o binanın temel taşıdır. Öğrencilerinizle aranızda kurulacak sağlam bağa Mühürce bir dokunuş olsun diye tüm çabamız. Yıllar sonra eski kitaplar ve defterler ortaya çıktığında yüzde bırakılacak bir tebessüm şu an kullandığınız öğretmen damgası olacaktır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.