350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ürününüzü Özelleştirin Kapat

Logolu Ünvan Kaşesi -

Logolu Ünvan Kaşesi

Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})

Logolu Ünvan Kaşesi

Yorum Yap
Ürün Kodu : T1532
60,91 TL
149,90 TL
%0 İndirim
350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bugün sipariş verirseniz 7 iş gününde kargoya verilecektir.
Ürün Açıklaması+-

Kaşe, firmaların ya da kişilerin bir belgeyi onaylaması için gerekli olan araçtır. Unvan kaşesi, bireyin hangi unvana sahip olduğunu belirten kaşe çeşididir. Hem kurumsal hem de kişisel olarak kullanabileceğiniz kaşeler çeşitli tasarımlara sahiptir. Kurumsal ve kişisel kaşelerde yer alan bilgi sayısı ve çeşidi farklıdır. Kaşe kullanmak isteyen biri, bir şirkete bağlı ise kişisel bilgilerinin yanı sıra şirket bilgilerine de yer verebilir. Ancak henüz markalaşmamış bir şirketi varsa ya da tüzel kişi olarak iş hayatına devam etmek istiyorsa sadece kişisel verilerine yer vermelidir.

Unvan Kaşesi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kaşe yapımında kullanılan malzemeler yüksek kalite standartlarına uygun olarak üretilir. Bu sayede baskılar net ve dayanıklıdır. Kaşe kullanım miktarı, içerisinde yer alan mürekkeple sınırlıdır. Kaşelerin içerisinde yer alan mürekkep miktarı ve mürekkep rengi istek ve ihtiyaçlara göre çeşitlenir. Unvan kaşeleri siyah, lacivert, kırmızı ve yeşil istampalı şekilde hazırlanır. Siyah renkli kaşeler özellikle resmi dairelerde sıklıkla tercih edilir. Tek rengin yanı sıra birden fazla renge sahip olan kaşe çeşitleri de mevcuttur. Bir kaşe üzerinde en fazla 4 renk kullanılabilir. Kişiselleştirilebilir ürünler farklı renk ve ebat seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulur. Bu nedenle unvan kaşesi yaptırma dikkat edilmesi gereken bir aşamadır. Unvan kaşesi yaptırırken girdiğiniz bilgilerin doğru olduğundan ve kullanım alanınıza uygun kaşe rengi seçildiğinden emin olunmalıdır. Bu sayede ihtiyacınıza uygun kaşe seçimi yapabilir, tüm resmi belgeleri eksik bir şekilde doldurabilirsiniz.

Unvan ve Şirket Kaşesinde Olması Gerekenler Nelerdir?

Unvan kaşesi ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri kolayca gösterebilmenizi sağlar. Bu nedenle pek çok meslek grubu unvan kaşesi kullanır. Unvan kaşesinde olması gerekenler isim, soyad ve unvandır. Bu tür kaşeler; askerler, avukatlar, savcılar ve polisler tarafından sıklıkla kullanılır. Unvan kaşelerinin yanı sıra şirket kaşeleri de mevcuttur. Şirket kaşeleri farklı tasarımları ve işlevi ile her dönem ilgi görür. Şirket kaşesi örnekleri çeşitli yazı boyutları ve renkleriyle pek çok alternatif sunar. Şirket kaşelerinde bulunması gereken pek çok unsur vardır. İsim ve unvan, sicil numarası, vergi dairesi ve numarası, işletme bilgileri, mail adresi ve varsa web sitesi bilgileri yer almalıdır. Örnekleri inceleyerek ürünleri kişiselleştirebilir, kendinize özgü kaşelere sahip olabilirsiniz.

Unvan kaşesi fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösterir. Kaşenin büyüklüğü ve kartuşun miktarı fiyatı etkileyen başlıca unsurlardır. Siz de Mühürce şirketi aracılığıyla kaliteli kaşelere ulaşabilir, avantajlı fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Teslimat Bilgisi
Aynı Gün Kargo
Yorumlar (1)+-
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları+-

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.