Hakkımızda

                                                                                                                  Biz Kimiz? 
    Aralık 2014’de Mühürce instagram hesabıyla başlayan serüvenimiz günümüzde kendine yeni maceralar katarak devam ediyor. Yalnızca 50 tl sermaya ile kurduğumuz bu kişiye özel mühür satış hesabı şuan 3 sosyal medyada aktif olarak varlığını sürdürürken her paylaşımda,her satışta kendine yeni bir kilometre taşı koyuyor.
    Mühürce iki kafadar üniversite öğrencisinin ellerinde bulunan birkaç şirketin grafik işlerinden sıkılmasıyla ortaya çıkan bir fikirdir aslında. Ahşap saplı kişiye özel mühür gibi farklı bir sektör bir arkadaşımızın bize bir resim göstermesiyle hayatımıza girdi ve o zaman sadece bir kaç hesap tarafından yapılıyordu. Standart kaşenin aynısıydı fakat ahşap saplı olması insanların ilgisini çekmeyi başardı.Detaylı araştırma ve anizlerle ürünümüzü doğru hedef kitlelere ulaştımayı başardık ve büyük satış başalarıları yakaladık.  Sadece üniversite harçlıklarını çıkarmak için çıktığımız bu yolda 8+ kişiye iş imkanı sağlamakla kalmayıp onbinlerce insanın sevgisini kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
     Koyduğumuz hedeflerle kuruluşumuzun 10.yılına kadar satışımızın %50 sini mikro ihracaat kapsamında yurtdışına yapmak üzere kendimizi yapılandırıyoruz.Mühürce'yi sadece ulusal çapta değil global ölçekte tanınan ve rağbet gören bir marka yapmak için çalışıyoruz. Bu yolda her bir beğeni her bir yorum, paket açılışında yüzlerde oluşan her bir tebessüm bize ilham veriyor. Bize yaptığınız her bir beğeni her bir yorum yüzünüzde oluşan her bir tebessüm için size teşekkürü bir borç biliriz.              


                                                                                                            LOGO3.png (7 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.