350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo !
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Ürününüzü Özelleştirin Kapat

Aferin Kaşesi -

Aferin Kaşesi

Ürün Adı & Fiyatı
Adet
Toplam Fiyat
{{ vat((product.fiyat * product.count), product.vat) }} {{ product.currency }}
{{ langRegex(p.baslik, p.lang) }} ({{ langRegex(p.fiyatAciklama, p.lang) }})

Aferin Kaşesi

Yorum Yap
Ürün Kodu : T1534
60,91 TL
149,90 TL
%0 İndirim
350 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
Bugün sipariş verirseniz 7 iş gününde kargoya verilecektir.
Ürün Açıklaması+-

Aferin Kaşesi

Günlük hayatta ve iş yaşamında kaşe kullanımı zamandan tasarruf edilmesini sağlayarak hayatı çok daha kolay hale getirebilir. Özellikle iş yaşantısında imza yerine kaşe kullanımı zaman tasarrufu sağlamanın yanında daha özenli görünümlere yol açar. Aferin kaşesi, özellikle öğretmenlerin sıklıkla kullandığı kaşeler arasında yer alır. Öğretmenler tarafından tercih edilen aferin kaşesi, öğrenciler için önemli bir motivasyon kaynağıdır. Aferin damgası, öğretmenler tarafından öğrencilerin defterlerine basılabilir. Öğrenciler için istek artırıcı olması için defterlere, kitaplara ve verilen ödevlerin üzerine aferin kaşesi basılabilir.

Aferin Kaşesi Kullanım Alanları

Kaşeler, kullanıcıların imzası niteliğini taşır. İmza veya yazıdan daha pratik olması sebebi ile günlük hayatta ve iş hayatında kaşe örneklerinin kullanımı oldukça yaygındır. Kaşelerde bulunan yazılarda farklı içerikler ve görseller kullanılabilir. Çoğunlukla öğretmenler ve eğitmenler tarafından kullanılan aferin kaşesi, farklı yazı stilleri ve farklı görsellerle desteklenerek tasarlanır. Aferin kaşesi, motivasyon kaşesi olarak da adlandırılabilir. Öğretmenler ve eğitmenler tarafından öğrencilerin ortaya koydukları yazı veya işlere basılan kaşeler, öğrenciler için önemli bir motivasyon kaynağıdır. Öğretmen aferin kaşesi, öğretmenlerin zevk ve tercihlerine göre farklı şekillerde tasarlanabilir. Öğretmen aferin damgası ile birlikte öğretmenin adı, soyadı ve istediği bir figür de kullanılabilir. Öğrencilerin motivasyonu için tercih edilen aferin damgalarında, öğrencilerin dikkatini çekecek görsel ve detaylar kullanmak mümkündür. Mühürce ile zevkinize uygun aferin kaşesi tasarımlarını seçerek keyifle kullanabilirsiniz.

Aferin Kaşesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaşe kullanımı, özellikle iş yaşantısında kullanıcılar için büyük kolaylıklar sağlar. Tek bir kaşede ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri tasarlayarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Aferin kaşesi, öğretmenlerin ve eğiticilerin öğrencilerin isteklerini artırmak için kullandığı örneklerdir. Farklı zevk ve tercihlere uygun aferin kaşesi örnekleri bulunur. Kaşe seçimi yaparken kullanım alanı, zevk ve tercihler göz önünde bulundurulmalıdır. İsteğe bağlı olarak aferin kaşesi örnekleri de tasarlanabilir.

Öğretmenlerin kullandığı aferin kaşelerinde öğrenci motivasyonunu artırmak için yıldız gibi figürler ve dikkat çekici cümleler bulunabilir. Aferin kaşesi seçimi yapmadan önce kaşe içeriğinde bulunacak olan yazının boyutunu belirlemek gerekir. Bunun yanı sıra kaşeler kullanıcıların isteklerine göre farklı renklerde tasarlanabilir. İstediğiniz renk, yazı stili ve yazı boyutunda sipariş oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş aferin kaşesinde istediğiniz yazı stili, cümle, içerik ve görseli belirlemeniz oldukça önemlidir. Mühürce üzerinden tercih ettiğiniz ve kişiselleştirilmiş aferin kaşesini kullanarak öğrencilerin derse karşı isteklerini artırabilir, iş yükünüzü azaltabilir ve öğrencilerinizin defterlerinde kendinizden bir iz bırakabilirsiniz.

Yorumlar (1)+-
Ödeme Seçenekleri
İade Koşulları+-

Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.