apple-domain-verification=ImUvayIeficm5wCa1l43X4nDTd_ScC3gUcaYh_bxttE

Avukat Mührü

Filtrele
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Kitap mührü ile kitaplarda başka bir iz bırakmaya devam ediyoruz. Her meslek özeldir ve mesleklerimizin bize kattığı başka bir benlik vardır. Adalet terazilerinin baş kahramanları olan avukatlar için birbirinden özel kitap damgası seçeneklerimiz mevcut. İsterseniz kişiye özel tasarım kitap damgası imkanımızdan faydalanıp kitap sayfalarında daha farklı bir iz de bırakabilirsiniz.
Eğer söz konusu hediye seçimi ise tam olarak doğru yerdesiniz. Hediyeleriniz Mühürce dokunuşu ile kitap sayfalarında, not defterlerinde daima sizi hatırlatacak. Avukat kitap kaşesi seçerken ister adalet terazisi baskılı, ister zarif işlenmiş kitap mührü çerçeveleri içinde isimler ile isterse de tokmak işlemeli avukat kitap damgası seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Eğer tasarım size ait olsun istiyorsanız özel tasarım avukat mührü imkanımız ile daha da özel bir hediye ile sevdiğiniz kişinin yüzünde güzel bir tebessüm bırakmanız mümkün. Doğum günleri, yılbaşı , yıl dönümleri ve tüm özel günlere daha özel hatıralar için artık Mühürce yanınızda.
Hediye seçiminiz ya da kendiniz için seçtiğiniz avukat kaşesi hazır ise mürekkep seçimi ile devam edebilirsiniz işleme. Kırmızı, mavi, siyah, yeşil mürekkep seçeneklerimiz mevcuttur. Sıra avukat mühürü sapına geldiğinde ise naturel vernikli, kahverengi, otomatik kaşe ve kristal olmak üzere 4 farklı seçeneğimiz mevcuttur. Avukat kitap kaşesi tamamlandıktan sonra sıra kutu seçeneğine geldiğinde kraft kutu ve ahşap kutu hizmetimiz mümkündür. Eğer bir hediye hazırlığı içindeyseniz bir not ekleyerek avukat kitap kaşesi hediyenizi taçlandırmanız mümkün.
Kitaplarınızın ve not defterlerinizin kenarında size ait, ömrünüzü geçirdiğiniz mesleği özel kılan bir avukat kitap kaşesi ile iz bırakmanız artık Mühürce dokunuşu ile daha anlamlı hala gelecek. Sayfalarınızın kenarı mesleğinizin adaletini gösterecek avukat kitap kaşesi ile sizden bir imza barındıracak. Artık Mühürce ile hediye seçimleri daha kolay kitap sayfaları daha anlamalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.